zatvoriť

NEZÁVÄZNÁ CENOVÁ PONUKA

Kvalitné garážové brány

Sluzby obrazok - Kvalitné garážové brány

V našej ponuke si každý nájde bránu, ktorá najviac vyhovuje jeho požiadavkám.

VIAC

Posuvné dvere

Sluzby obrazok - Posuvné dvere

Zdvižno-posuvné dvere spájajú interiér a exteriér. Jednoducho sa dajú sklené elementy odsunúť, netreba okenné krídla na otváranie, ktoré zaberajú cenné miesto.

VIAC

Politika kvality

Cieľom politiky kvality Danter je deklarovať, že využívaním našich vedomostí a skúseností z oblasti výroby, dodávky a montáže garážových brán sa snažíme spríjemniť každodenné pohodlie ľudí a uspokojiť potreby, požiadavky terajších a budúcich zákazníkov.Kolektív našich mladích pracovníkov sa snaží neustálym rozvíjaním schopností a zvyšovaním odbornosti v prvom rade vychádzať v ústrety hlavne zákazníkom.

BENEFITY 15 ROKOV KVALITA CENA
ČAS DÔVERYHODNOSŤ ŠKÁLOVATEĽNOSŤ

PRODUKTY

Garážové brány

Dvojkrídlové brány

Priemyselné brány

Pohony

Závory

Posuvné dvere

Hliníkové dvere

Hliníkové okná

Plastové okná

Plastové dvere

Vonkajšie rolety

CELÁ PONUKA

BLOG

BEZPEČNOSTNÉ POKYNY A ÚDRŽBA GARÁŽOVÝCH A PRIEMYSELNÝCH BRÁN

Pružiny sú potrebné na podporu väčšiny hmotnosti garážovej brány z čoho vyplýva, že akékoľvek náhle uvoľnenie pružiny je nebezpečné a môže spôsobiť vážne zranenie!!! K natiahnutiu a uvoľneniu torzných tyčí vždy používajte výhradne pevnú oceľovú tyč.

ČÍTAŤ VIAC

BEZPEČNOSTNÉ POKYNY A ÚDRŽBA OKIEN

Vaše okná príp.dvere sú vybavené kvalitným otváravo - sklopným kovaním. Obsluha je jednoduchá a bezproblémová, napriek tomu by ste si tento návod mali podrobne prečítať a uvedené pokyny dodržiavať.

ČÍTAŤ VIAC